Úvod » Služby » Servis 24 hodin

Servis 24 hodin

Petr VLK - specialista na servis betonáren a obaloven

Nonstop servis

Naše firma se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti NONSTOP servisu betonáren a obaloven včetně řešení havarijních situací po celé ČR. Servis je zajišťován plně vybavenými servisními vozidly standardně do 12 hodin po celé České Republice a do 3 dnů v zahraničí.

Pravidelné servisní prohlídky

Na přání zákazníka provádíme pravidelné servisní prohlídky na objednávku a nebo na základě Servisní smlouvy.

Elektro servis

Kontrola a servis elektrických zařízení NONSTOP po celé ČR

Záruční a pozáruční servis

Naše firma standartně poskytuje svým zákazníkům také záruční i pozáruční servis ke všem námi dodáváným zařízením. Provádíme též montáže a opravy zařízení jiných výrobců.Servis je zajišťován plně vybavenými servisními vozidly standardně do 24 hodin po celé České Republice a do 3 dnů v zahraničí.

Montáže

Provádíme montáže námi dodaných zařízení i zařízení jiných výrobců.

Kalibrace a servis vah včetně certifikátů ČMI

Provádíme pravidelné prohlídky a kalibrace na objednávku nebo dle Servisní smlouvy. Standartně dodáváme ověření vah používaných v obchodním styku za účasti pracovníka ČMI. Dále provádíme výchozí kalibrace a prvotní nastavení Vah na betonárnách a obalovnách.

Všechny tyto služby poskytujeme dle skutečných nákladů podle aktuálního servisního ceníku nebo paušálem dle individuální Servisní smlouvy.

24H SERVIS
+420 602 487 148
+420 602 430 391
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací